"Ja kaut kas nākas grūti, tad tas ir viens iemesls vairāk, lai to izdarītu."


Aksels Munte


ĀRSTI


Vārds:

Normunds Fjodorovs

Izglītība:

1992.gadā absolvēta Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāte, iegūstot veterinārārsta kvalifikāciju. 1992.gadā iegūta licence veterinārās prakses veikšanai, no tā laika uzsākot veiksmīgi praktizēt līdz pat šim brīdim. Lai noturētu nemainīgi augstu veterinārmedicīnas pakalpojumu kvalitāti, katru gadu tiek papildinātas un atjaunotas zināšanas, piedaloties speciālās apmācības programmās.

Pieredze:

Ar mazo (istabas) dzīvnieku ārstēšanu bez pārtraukumiem nodarbojas kopš1992.gada.

Intereses/Hobiji:

Aktīvi izmantot Latvijas gadalaiku sniegtās iespējas (ziemā - slēpošana; pavasarī dārzkopība un riteņbraukšana; vasarā Latvijas apceļošana ar auto un divriteni; visu gadu - peldēšana un laba literatūra).

Citiem iesaka:

Novērtēt mūsu četrkājaino draugu ieguldījumu mūsu dzīvē un sniegt citiem tikpat daudz pozitīvas emocijas kā mazie draugi mums.

Vārds:

Sintija Pakalne

Izglītība:

Absolvēta Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāte, iegūstot veterinārārsta kvalifikāciju. 2002.gadā iegūts maģistra grāds veterinārmedicīnā, izstrādājot maģistra darbu Biotecnika Universitātē (Somijā). Starptautiskās Veterinārās Akupunktūras Asociācijas (IVAS) un Ziemeļvalstu Veterinārās Akupunktūras Asociācijas (NoVAS) biedre.

Intereses/Hobiji:

Ceļot,aktīvi pavadīt laiku pie dabas,braukt ar divriteni un apgūt spāņu valodu.

Citiem iesaka:

"Nav svarīgi, cik jauna vai sena ir medicīna, ja tā patiesi spēj ārstēt. Nav nozīmes vai teorija ir austrumu vai rietumu, kamēr tā ir patiesa." /Jen Hsou Lin